RsV komunikacijos monitoringas ir analizė

PASIDALINK

Naujausiais būdais stebėkite komunikaciją tradicinėje žiniasklaidoje bei socialinėje medijoje. Išmatuokite RsV komunikaciją aiškiais ir lengvai palyginamais rodikliais. Geriau valdykite savo reputaciją medijose.

Sužinokite daugiau apie medijų žvalgymo ir efektyvumo įvertinimo sprendimus:

Monitoringas su specialisto kontrole

Stebime daugiau kaip 1100 Lietuvos tradicinės žiniasklaidos ir socialinės medijos šaltinių. Tarp jų - spauda, internetas, naujienų agentūros, radijas, televizija, tinklaraščiai, forumai, komentarai, Facebook, Twitter, YouTube, Google+.

 

Atrenkame pranešimus pagal jums svarbias temas ir raktinius žodžius. Gausite išgrynintą informaciją.

 

Pateikiame apdorotą medžiagą lietuvių arba anglų kalba jums patogiausiu būdu. Kasdienė apžvalga el. paštu, kassavaitinė redaktorių atrinktų pagrindinių naujienų ataskaita. Duomenų bazėje internetiniame portale lengvai surasite praeito laikotarpio straipsnį.

Automatinis monitoringas

TNS Operative įrankis nuolat stebi keliolika pagrindinių interneto naujienų portalų ir naujienų agentūras. Jis leis gauti žinutę netrukus po straipsnio su jums svarbiu raktažodžiu išpublikavimo internete. Pirmieji tai sužinosite ir galėsite operatyviai reaguoti.

 

TNS ir NewsPoint Web portalas apima praktiškai visą Lietuvos ir pasaulio internetą. Lietuvoje stebime virš 600 interneto naujienų svetainių, specializuotų svetainių ir tinklaraščių. Portale galite patys pagal poreikį keisti raktažodžius, nustatyti siuntimo parametrus, suformuoti statistinę ataskaitą.

 

TNS ir NewsPoint Social Media portale yra nuolat indeksuojami pagrindinių naujienų svetainių ir tinklaraščių komentarai, diskusijos forumuose, žmonių nuomonė Facebook ir Twitter. Galite išgirsti neformalią žmonių nuomonę apie jus dominančius objektus ir reiškinius.

Komunikacijos analizė

TNS Publicity ataskaita - tai kas mėnesį pateikiama tradicinėje žiniasklaidoje publikuotų aktualių pranešimų duomenų bazė.

 

TNS Core analizės pjūvių paketas leis jums apibendrintai apžvelgti viešumą žiniasklaidoje formavusias žinias, išmatuoti pagrindinius komunikacijos kiekio rodiklius ir toną.

 

TNS Advanced analizėje komunikacija žiniasklaidoje papildomai analizuojama fokusuotai per temas. Rodikliai jungiami su TNS Media tyrimais nustatomomis žiniasklaidos auditorijomis. Pateikiami išvestiniai dydžiai – kontaktų skaičius, publikavimo efektyvumo indeksas ir komunikacijos efektyvumo indeksas.

 

TNS Social Media analizė vaizdžiai ir suprantamai pademonstruos žmonių nuomonę reiškiamą naujienų tinklapių ir tinklaraščių komentaruose, forumuose, socialiniuose tinkluose.

Komunikacijos ir rinkos tyrimų integravimas

TNS Message Sorter - sprendimas, leidžiantis pažvelgti į komunikacinius teiginius iš visuomenės pozicijų. Galėsite įvertinti, kaip žinutes (jau komunikuotas ar dar tik planuojamas) vertina bei ar jomis tiki jums svarbi auditorija.

TNS Message Sorter rezultatus galite apjungti su komunikacijos efektyvumo rodikliais – koncentruosite savo pastangas į geriausiai vertinamus ir plačiausiai viešinamus teiginius.

Tarptautinis monitoringas

TNS LT kartu su Kantar Media priklauso pasaulinei Kantar grupei aprėpiančiai viso pasaulio žiniasklaidą, iš kurios teikiame klipingą, santraukas anglų kalba ir analizės rodiklių ataskaitas.

 

TNS ir NewsPoint automatinio interneto monitoringo sistema leis jums per valandą surinkti informaciją iš Japonijos, Brazilijos, Indijos, Zambijos ar bet kurio kito pasaulio kampelio interneto erdvės.

 

Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose esame suvienodinę komunikacijos efektyvumo matavimus. Todėl dabar mūsų klientai gali objektyviai palyginti savo padalinių viešųjų ryšių pasiekimus Baltijos šalyse. Dar daugiau, dabar galime įvertinti kliento grupės, veikiančios per visas tris šalis ir konkurentų grupės komunikacijos rodiklius.

Norėdami sužinoti daugiau, susisiekite su mumis.

Programavimo darbai: WEBGuru