http://tnslt.spring-tns.net/j0=,,,;+,,cp=tns;;;;

Internetinės apklausos (CAWI)

PASIDALINK

2014 metais startavo naujas TNS LT projektas – TNS FORUM. TNS FORUM tai internetinių apklausų bendruomenė, kurios nariai į savo elektroninio pašto dėžutes gauna pakvietimus dalyvauti apklausose . Už aktyvumą pildant apklausas, bendruomenės nariai gauna taškus, kuriuos vėliau gali iškeisti į įvairias dovanas.

 

 

TNS FORUM –  tai viena didžiausių internetinių apklausų platforma Lietuvoje, turinti daugiau nei  18 000 narių. Didelis panelio narių skaičius kartu su ilgamete TNS LT ekspertų patirtimi, pažangiais panelio narių valdymo bei apklausų programavimo sprendimais leidžia TNS LT klientams pateikti reprezentatyvius, validžius ir patikimus duomenis.

 

TNS FORUM panelio nariai

 

Didžioji dalis iš 20 000 panelio narių yra pakviesti dalyvauti kitų TNS LT tiesioginio interviu būdu atliktų apklausų (CAPI, CATI) metu - tai suteikia galimybę į TNS FORUM internetinį panelį pakviesti  sunkiau pasiekiamas tikslines grupes  - vyresnius interneto naudotojus,  ne miestų gyventojus, vyrus ir kt.  Alternatyvus  būdas tapti TNS FORUM nariu yra tiesioginė registracija per  panelio nariams skirtą internetinį puslapį.

 

Atrankos

 

TNS FORUM panelio narių valdymo sistema suteikia galimybę rinkti informaciją apie narius, todėl savo klientams  galime sudaryti tiek reprezentatyvią imtį, tiek atrinkti mažas tikslines grupes pagal demografinius ar socio-ekonominius respondentų kriterijus.

 

Kvalifikacija

 

TNS LT klientai pasirinkdami TNS FORUM internetines apklausas, gali būti tikri, kad su jais dirbs aukščiausią kvalifikaciją turintys specialistai.  TNS LT projektų vadovai suteiks konsultacijas metodologiniais ir anketos kūrimo klausimais, o duomenų rinkimo ir apdorojimo skyrius mūsų klientams gali pasiūlyti įvairius programinius sprendimus (įskaitant audio, video medžiagą, “drag & drop” funkcijas).

 

Panelio plėtra ir valdymas

 

TNS FORUM panelis kiekvieną mėnesį pasipildo naujais nariais - maždaug 200-300 kiekvieną mėnesį. Tokia plėtra suteikia galimybę TNS LT nuolat palaikyti optimalų panelio dydį bei struktūrą.

TNS LT siekia, kad visi TNS FORUM  panelio nariai būtų aktyvūs bei „kokybiški“ (atsakinėtų sąžiningai), todėl panelio nariai yra analizuojami ir vertinami.

 

Inovacijos

 

TNS LT Kompiuterių ir interneto auditorijos tyrimo 2014 metų rudens duomenimis internetu per mobilųjį įrenginį (išmanųjį telefoną ar planšetę) prisijungia 51 proc. šalies interneto naudotojų. Stebint tokią tendenciją, TNS LT pritaikė siunčiamas apklausas mobiliajai aplinkai (IOS ir Andoid operacinėms sistemoms). Nuo šiol respondentai, pildydami apklausas mobiliajame telefone gali tai daryti daug patogiau, kadangi apklausos automatiškai prisitaiko prie įrenginio, kuriame vyksta apklausos pildymas.

Programavimo darbai: WEBGuru